Productdetails
Place of Origin: China
Merknaam: KS
Certificering: SGS
Model Number: CH2
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 100 yards
Prijs: $0.69-3.2/Yard
Verpakking Details: Grootte: Volgens het aantal productenpakket: Schuim + Geweven zak
Levertijd: 10-30 het werkdagen
Payment Terms: T/T
Levering vermogen: 100000 yards per maand
Productnaam: |
pes smeltlijmfolie |
BREEDTE (MM): |
1400-1500 |
Treksterkte (Mpa): |
≧3.5 |
Dichtheid (g/cm ³): |
1.2 |
Hardheid (ShoreA): |
80 |
Scheursterkte (N/mm): |
≧77.9 |
Substraat: |
Versiedocument |
Kleur: |
Doorzichtig |
Productnaam: |
pes smeltlijmfolie |
BREEDTE (MM): |
1400-1500 |
Treksterkte (Mpa): |
≧3.5 |
Dichtheid (g/cm ³): |
1.2 |
Hardheid (ShoreA): |
80 |
Scheursterkte (N/mm): |
≧77.9 |
Substraat: |
Versiedocument |
Kleur: |
Doorzichtig |
PES Hot Melt Adhesive Film is een transparante lijmfilm gemaakt van PES-materiaal.Het heeft uitstekende eigenschappen zoals sterke hechting, elasticiteit en hardheid van 80 ShoreA.Het heeft een verwekingspunt van 100-110°C en een dikte tussen 0,05 en 0,15 mm.Het is zeer duurzaam en biedt uitstekende bescherming voor producten tegen schokken, vocht en andere omgevingsfactoren.Het wordt veel gebruikt in verschillende industrieën, waaronder de auto-industrie, elektronica, medische sector en meer.De superieure kwaliteit en prestaties maken het een ideale keuze voor toepassingen die een sterke hechting en elasticiteit vereisen.Het is een uitstekende keuze voor toepassingen die een transparante kleeffilm vereisen.
Eigendom | Beschrijving |
---|---|
productnaam | PES smeltlijmfilm |
Hardheid (ShoreA) | 80 |
Scheursterkte (N/mm) | ≧77,9 |
Verlenging (%) | ≧140 |
Dikte (mm) | 0,05-0,15 |
Substraat | Laat papier los |
Lengtebereik (m) | 100-200 |
Kleur | Doorzichtig |
Verwekingspunt (°C) | 100-110 |
Breedte (mm) | 1400-1500 |
Aangepast | Ja |
Goede uitbreidbaarheid | Ja |
Sterke hechting | Ja |
Pes Hot Melt Adhesive Film, van KS, is een transparante zelfklevende film met het modelnummer CH2, gecertificeerd door SGS.Het is milieuvriendelijk, met een minimale bestelhoeveelheid van 100 meter en een prijs van $ 0,92-1,1 per meter.De verpakkingsdetails zijn een doos en een geweven zak en de levertijd is 7 dagen.Betalingsvoorwaarden zijn T/T en de leveringscapaciteit is 100.000 meter per week.Het substraat is releasepapier, met een lengtebereik van 100-200 meter.De scheursterkte is ≧77,9 N/mm en de treksterkte is ≧3,5 MPa.De kleur van de folie is doorschijnend.
Dit product staat bekend om zijn hoge sterkte, hoge scheurvastheid en goede hechting.Het is geschikt voor veel verschillende toepassingen, zoals verpakkingen, bescherming van elektronische producten en het verlijmen van verschillende materialen.Het is gemakkelijk te gebruiken en biedt superieure prestaties.Dit product is ook veilig, niet giftig en duurzaam, waardoor het een ideale keuze is voor veel industrieën.
OnsPES smeltlijmfilmis gemaakt van hoogwaardige grondstoffen, met de merknaam KS, modelnummer CH2 en plaats van herkomst China.Het is gecertificeerd door SGS en heeft een minimale bestelhoeveelheid van 100 meter.De prijs ligt tussen $ 0,92-1,1 per meter en wordt geleverd in een doos en een geweven zak.De levertijd is 7 dagen en de betalingsvoorwaarden zijn T/T.Onze Hot Melt Adhesive Film kan tot 100.000 meter per week leveren.De dikte varieert van 0,05-0,15 mm, de dichtheid is 1,2 g/cm³, de scheursterkte is ≧77,9 N/mm en de kleur is doorschijnend.Het heeft ook een lengtebereik van 100-200m.Onze Hot Melt Adhesive Film biedt een sterke hechting en wordt veel gebruikt in veel industrieën.
Pes Hot Melt Adhesive Film biedt technische ondersteuning en diensten om ervoor te zorgen dat klanten de beste prestaties uit hun producten halen.Ons team van experts staat klaar om technisch advies en assistentie te geven voor elke toepassing en zal u helpen om de beste oplossing voor uw behoeften te vinden.
We bieden on-site productinstallatie en training voor klanten die hulp nodig hebben met hun product.We bieden ook productreparaties en onderhoudsservices om ervoor te zorgen dat uw product soepel blijft werken.
Ons team van vertegenwoordigers van de klantenservice staat klaar om al uw vragen over het product te beantwoorden en u te helpen met eventuele problemen.We bieden ook online ondersteuning en tutorials om u te helpen het meeste uit uw product te halen.
Als u meer hulp nodig heeft of vragen heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.We zijn altijd blij om te helpen.
Pes Hot Melt Adhesive Film Verpakking en verzending:
De Pes Hot Melt Adhesive Film is verpakt in een verzegelde PE-zak en vervolgens in een doos geplaatst.De doos is duidelijk gelabeld met de productnaam en productspecificaties.De doos wordt op een houten pallet geplaatst en vastgezet met rekfolie om het product tijdens verzending te beschermen.